W ramach zaplanowanego panelu odbędzie się dyskusja pomiędzy uczestnikami, mająca na celu wymianę doświadczeń w zakresie realizacji polityk publicznych w szczególności poprzez współpracę administracji publicznej i organizacji społecznych z głównym naciskiem na tworzenie partnerstw lokalnych oraz pozostałych gremiów eksperckich/interdyscyplinarnych. Tematyka panelu będzie ściśle związana z celem projektu: Wypracowanie, upowszechnianie, wdrożenie i ocena standardów działania oraz współpracy administracji publicznej i organizacji pozarządowych w obszarze polityk publicznych i partycypacji mieszkańców w rozwoju lokalnym na obszarze subregionu zachodniego woj. śląskiego.

Organizator wyjazdowego panelu dla ok. 20 osób które zostaną zakwalifikowane do udziału i uczestnictwa w spotkaniu, zapewnia posiłki i nocleg, natomiast uczestnik pokrywa jedynie koszty związane z dojazdem na spotkanie. Przybliżony czas trwania seminarium: w piątek od godz. 15.00 do godz. 14.00 w sobotę.

w terminie do 30 listopada br. na kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (Judyta Pośpiech - Asystent Kierownika projektu);